poniedziałek, 27 marca
Shadow

Wielkanocne ozdoby od blogerów

Całkiem niedawno świętowaliśmy Boże Narodzenie, blogerzy prezentowali na swoich blogach przepiękne dekoracje Bożonarodzeniowe. Tymczasem za pasem zbliża się wielkimi krokami Wielkanoc. Nic jednak tak nie cieszy jak ręcznie wykonane ozdoby na Święta. Postanowiliśmy przygotować dla Was najciekawszy spis pomysłów na DIY Wielkiej Nocy.

Na blogu studiobarw.blogspot.com znajdziecie pomysły na przecudne pomysły na ozdoby świąteczne wykonane z papieru. Które bez problemu wykonacie w domu wspólnie z dziećmi.

http://studiobarw.blogspot.com/2017/03/cykl-zrob-to-sam-ozdoby-wielkanocne-z.html#more

Natomiast na blogu http://www.superdzieciaczki.pl znajdziecie listę miejsc z których możecie całkiem za darmo pobrać szablony ozdób Wielkanocnych do druku. Możecie z nich skorzystać i pięknie udekorować swoje mieszkanie. 

http://www.superdzieciaczki.pl/2017/03/diy-darmowe-ozdoby-do-druku-na-wielkanoc.html

Nadal pielęgnujecie tradycję wysyłania świątecznych kartek do swoich bliskich? Koniecznie musicie zajrzeć na blog https://www.jaskoweklimaty.pl na którym znaleźliśmy piękną inspirację na ręcznie wykonane kartki z życzeniami.

https://www.jaskoweklimaty.pl/kartki-na-wielkanoc-diy-zrob-to-sam/

Wiadomo, że jak w każde Święta to świąteczny stół jest najważniejszym miejsce w domu. Na blogu http://majsterki.pl/ natrafiliśmy na pomysł jak go udekorować. A niewinny biały obrus zmienić w wesołe nakrycie dzięki zielonym zajączkom. 

http://majsterki.pl/projekt/wielkanocny-stol

No i oczywiście nie może na Wielkanoc zabraknąć pisanek. Na blogu https://www.okiemmamy.pl/ znajdziecie kilka ciekawych pomysłów jak je łatwo przygotować by były oryginalne i wyróżniały się z tłumu tych pisanek malowanych tylko kolorowymi farbkami ze sklepu.

https://www.okiemmamy.pl/baw-sie-z-nami/10-pomyslow-pisanke-wielkanocna/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *