środa, 1 lutego
Shadow

Ślub — kilka prostych pomysłów na wyjątkowe wesele

Kiedy odbyły się już zaręczyny. I planując ślub, chcemy, by był wyjątkowy. Przedstawiamy kilka pomysłów. Które nie wymagają dużych funduszów. A skutecznie działają na wyobraźnię. Dzięki temu łatwiej będzie zaplanować wesele. I sprawić, by ten dzień był wyjątkowy. Dzięki tym pomysłom zaskoczysz gości. A na zdjęciach z uroczystości będziecie wyglądać jak z bajki.

Ślub – 8 prostych pomysłów na wyjątkowe wesele

1. Pozwól gościom wybrać muzykę!

Dobra zabawa to podstawa udanego wesela. Wysyłając zaproszenia do gości, dołącz blankiecik z potwierdzeniem obecności. Poproś o odesłanie. Pomoże Ci to zaplanować wesele na odpowiednią ilość gości. Zadaj kilka pytań na blankieciku np. o rodzaj muzyki, przy jakiej lubią się bawić. O alkohol, jaki piją.

2. Przygotuj stolik dla najmłodszych gości.

W każdej rodzinie są dzieci. A to oznacza, że na Twoim weselu również będą. Przynajmniej na początku. Warto zadbać by również dobrze się bawili. Zagospodaruj miejsce na stolik dla najmłodszych gości weselnych. Wypełnij go słodkościami. Możesz wynająć animatorkę, by umiliła im czas na weselu. Dzięki temu nikt nikomu nie będzie przeszkadzać.

3. Rozdaj panom identyczne kwiatki.

Warto zadbać o każdy szczegół. Zadbaj o jednolitość dodatków. Rozdaj panom identyczne kwiatki. To ważne przy uwiecznianiu wesele na zdjęciach. Zdjęcia będą wyjątkowe. Kiedy panowie będą mieć jednakowe kwiatki w butonierkach.

4 Ubierz druhny w podobne sukienki.

Będziesz miała swoje druhny? Ubierz je w podobne sukienki. Podobne krojem do Twojej. Podobne kolorem do siebie. I do koloru przodującego w dekoracjach. Będziecie razem pięknie wyglądać. Również na zdjęciach pamiątkowych. Barwy muszą nawzajem się uzupełniać.

Pamiętaj to wasz ślub i Was wyjątkowy dzień. Zdecydujcie się na wspólne menu, kolor, jaki Wam obojgu odpowiada. Możecie doradzić się rodziców, druhen. Jednak ślub jest najważniejszym dniem i to wy macie być z niego zadowoleni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *