środa, 1 lutego
Shadow

Fryzury męskie

fryzury meskie

Fryzury męskie

Niech nie zwiedzie Was nagłówek. Wbrew pozorom fryzury męskie nie należą do łatwych w wykonaniu. Dużą rolę w ich tworzeniu odgrywa typ urody oraz rodzaj włosów. Każdy mężczyzna różni się od siebie charakterem i sylwetką. Żeby móc korzystnie wyglądać, warto przed wizytą u fryzjera sprawdzić, jaki strzyżenie jest aktualnie trendy.

Najmodniejsze fryzury męskie

Moda nie zwalnia tempa i nadal mknie do przodu. Dobrze prezentująca się fryzura męska to taka, która łączy w sobie odpowiednie, dokładne strzyżenie oraz niepowtarzalną stylistykę. Nie od dziś wiadomo, że zarówno minimalistyczne, jak i klasyczne cięcie jest zawsze w modzie. Nie zaszkodzi jednak zainspirowanie się fryzjerskimi trendami, które często przypadają do gustu skromnym i nie podążającym za modą osobom. W tym roku bezkonkurencyjnie królują fryzury, które łączą się z dokładnie przystrzyżonym zarostem. Trzeba przyznać, że jest on uznawany przez płeć przeciwną za wyjątkowo atrakcyjny. Coraz więcej mężczyzn, w tym również tych ze świata show-biznesu, korzysta z usług profesjonalnych Barberów, którzy dbają o nienaganny i elegancki styl brody oraz wąsów.

Ponadczasowe fryzury męskie

Do takich fryzur możemy zaliczyć wszystkie klasyczne strzyżenia, które od czasu do czasu otrzymują nowy look. Należą do nich irokezy, cięcie z dłuższą górną partią włosów i stopniowym cieniowaniem oraz tzw. „jeż”. W tym roku fryzury te zostały ulepszone o charakterystyczne wycięcia przedziałka przy górnych partiach. Stało się to modne w zaskakująco szybkim tempie, szczególnie u młodych osób. Można było je zobaczyć u aktorów, a najczęściej na głowach gwiazd piłki nożnej. Wycięty przedziałek szybko przypadł do gustu mężczyznom i stał się jednym z najpopularniejszych dodatków do fryzury męskiej. Najczęściej występuje jeden, ale wariacji może być kilka.

Długie włosy to nie wyrok!

Często w głowach mężczyzn rodzi się pytanie „A gdyby tak ściąć je na krótko, albo całkiem na łyso…?”. Nie ma takiej potrzeby! Mężczyźni z długimi włosami również są pożądani przez płeć przeciwną. Często możemy spotkać osoby, które łączą artystyczny nieład na głowie z precyzyjnie przystrzyżonym krótkim zarostem. Trzeba jednak pamiętać, że długie włosy wymagają szczególnej pielęgnacji i cierpliwości właściciela. Zdarza się, że są niesforne i układają się według „własnej woli”. Trzeba je dość często myć i dbać o ich odpowiednią kondycję. Jednak coraz więcej mężczyzn decyduje się na taki wygląd. Długie włosy we fryzurach męskich wyglądają nie tylko elegancko, ale pokazują, że można w nich wyglądać równie męsko. Doskonale prezentują się w maksymalnej długości nieprzekraczającej linii ramion. Odpowiednie cięcie, trochę cieniowania i uzyskujemy zadowalający efekt. Jedną z często spotykanych fryzur męskich dla długich włosów, jest po prostu spięcie ich na czubku głowy. W połączeniu z brodą – rewelacja!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *