Witaj!

Gdzie kupujecie buty?
#1
W jakich sklepach można kupić dużo taniej buty np. poza sezonem? Ja latem noszę sandały na obcasie, abo klapki. Ale wiem, że w sklepach intetnetowych po sezonie takie obuwie jest dostępne, ale taniej. Może zrobimy sobie listę takich sklepów?
 Odpowiedz
#2
Są butiki stacjonarne, gdzie zawsze są wyprzedaże sezonowe, dodatkowo są sklepi internetowe zarówno małe jak i sieciówki. Na https://swiatobuwia.com/21-klapki masz duży wybór letnich klapek i sandałów. Zobacz, może coś wybierzesz. Ja jeszcze szukam na Facebooku, bo tam też na grupach czesto sie butiki reklamują.
 Odpowiedz
#3
Ja kupuję buty w sieciówkach, mają duże wyprzedaże i można przymierzyć buty. Za to w Internecie można kupić klipsy do butów, najładniejsze ma coquet, kiedyś zamówiłam od nich do butów ślubnych i rewelacyjnie to wyglądało. Zobaczcie sobie galerię na ich FB https://www.facebook.com/coquet.art/?_rdc=2&_rdr
 Odpowiedz
#4
Ja ostatnio znalazłam sklep internetowy outlet, na https://outletmax.pl/pol_m_Kobiety_Sanda...-1248.html są dostępne sandały i klapki w świetnych cenach. W Internecie jest masa takich sklepów, trzeba tylko poszukać. I można znaleźć naprawdę fajne okazje.
 Odpowiedz


Skocz do: