Witaj!

Depilacja?
#1
Wiadomo, kiedy zbliża się lato to temat depilacji powraca. I tu pytanie jaką formę depilacji polecacie? Czy warto iść na zabiegi depilacji laserowej, a może depilacje woskiem? Do tej pory używam depilatora https://www.tvokazje.pl/depilatory-i-gol...32127.html ale wiadomo włoski odrastają i zabiegi trzeba powtarzać. A może jest na to jakiś inny sposób? Coś polecicie?
 Odpowiedz
#2
Poradź się dobrego dermatologa. Każde ciało jest inne. Nie ma tutaj żadnej reguły.
 Odpowiedz
#3
Ja skorzystałam z promocji w http://cococlinic.pl/ i jestem zadowolona, efekt fajny i duża wygoda. Oczywiście zabieg nie jest tani, ale na pewno mimo wszystko opłaca się.
 Odpowiedz
#4
Ja się zastanawiam na wykonaniem depilacji laserowe a depilacją pastą cukrową (tu można o tym poczytać - http://www.pracownia-piekna.pl/depilacja-pasta-cukrowa/). Zastanawiam się co prawda który zabieg jest bardziej skuteczny. Ktoś może miał wykonywane te zabiegi i może podzielić się opinią?
 Odpowiedz
#5
Depilacja laserowa to jedna z najpopularniejszych możliwości w gabinetach. Ale jak wiadomo nie każdy może z takiego zabiegu skorzystać. I dobry gabinet przeprowadzi najpierw konsultacje. Ale jak widzę są też inne sposoby depilacji i może warto je brać pod uwagę również.
 Odpowiedz


Skocz do: