środa, 1 lutego
Shadow

6 rzeczy, które musisz mieć w szafie w sezonie jesień-zima 2018/2019

Choć lato w pełni my już wiemy co znajdzie się w trendach na jesień 2018/2019. W nadchodzącym sezonie najpopularniejsze będą peleryny, ubrania z zwierzęcym motywem oraz w kwiaty i kratę. Zobacz 6 rzeczy, które musisz mieć w swojej szafie na jesień.

1. Peleryna

To idealna propozycja dla kobiety, która jesienią i zimą chce wyglądać elegancko. Peleryna to HIT jesieni 2018/2019

źródło: http://cosmopolitan.com

2. Ubrania w zwierzęce motywy

Każda modna kobieta w sezonie jesień – zima 2018/2019 powinna mieć w swojej szafie płaszcz z zwierzęcym motywem.

3. Magenta

Jesień nie musi być smutna – MAGENTA to energetyczny kolor, którego pojawienie się w tegorocznych trendach jest dość mocnym zaskoczeniem. Magente najlepiej nosić od stup do głów. Pikantne połączenie to połączenie z czerwonymi ubraniami i dodatkami. Duet idealny i znów powraca na wybiegi,

4. Srebro

Srebro jest ponad czasowe, jednak nowoczesne srebro pojawiło się w tym sezonie w wielu kolekcjach. Najmodniejsze są ubrania z tak zwanym lustrzanym odbiciem – sukienki, kurtki, kamizelki ale również buty i torebki. 

Nowoczesne srebro pojawiło się w kolekcjach wielu znanych projektantów. Najmodniejsze są rzeczy z lustrzanym efektem – sukienki, kurtki, kamizelki, buty, torebki.

5. Krata

Krata jest ponadczasowa i na dobre zagościła na wybiegach. Na pewno pojawi się jako HIT tego sezonu, pytanie tylko w jakim wydaniu.

6. Kwiaty

Wzory kwiatowe uwielbiają kobiety na całym świecie. Ubrania zdobione florystycznym akcentem są stylowe i pasują do każdej okazji. HITEM jesieni 2018/2019 będą zwiewne sukienki i spódnice w długości midi które w jesieni idealnie pasują do kozaków na słupku.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *